Návštěvní kniha rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, - odpovědět
avatar
Milá Blanch,
už jsem Ti psala přes emailový formulář, ale určitě ses k tomu ještě nezvládla dostat. Doufám, že návštěvní knihu si ještě budeš číst :-) . Já na to mám totiž smůlu, vždycky, když se (já, sociální fóbik :-) )pochlapím někomu ze světa FF napsat, on najednou zmizí ze světa. Snad to nevyvolávám já :-) .
Vlastně jsem na Tvých stránkách strašně, strašně dlouho nebyla a jsem opravdu ráda, že jsem je našla, že jsi pořád tady. Je to moc milé vidět, že z toho báječného světa, který jsem před lety na internetu našla, přeci jen to nejlepší zůstalo :-) .
Myslím, že jsem Ti psala, jak skvělé to bylo, když jsem někdy v roce 2006 nebo 2007 objevila HP FF :-) . To tedy bylo něco 5 !!! Zírala jsem jako blázen, že nejsem jediná na planetě Zemi, kdo si vymýšlí takovéhle příběhy :-) . Vážně jsem si myslela, že jsem v tom docela sama a že jsem nejspíš cvok :-) . A najednou jsem měla svůj svět, kam naprosto přesně patřím.
Čas běží, přibývají různé životní starosti, svět okolo se mění... asi se mi povedlo zavítat na tyto Tvé stránky jen díky vánočním prázdninám, kdy je najednou času trochu víc a především díky objevu, že už obě moje děti čtou a snaží se psát HP FF :-) . Tedy, nezestárla jsem nějak :-) ? Ale je moc milé, že se tak hezky pomamily :-) . A že mám tu důvěru, že přijdou za mnou s tím, jestli bych jim s nějakou povídkou pomohla :-) . Myslím, že už to ani neumím... Ale třeba kvůli nim zase začne mozek pracovat :-) .
Já ale hlavně píši kvůli velké prosbě, se kterou jsem se na Tebe - a na každého, kdo to bude třeba číst - obracela. Strašně bych si zase chtěla přečíst všechny ty skvělé povídky, které jsem tehdy na internetu nacházela :-( . Bohužel je asi většina autorů v propadlišti času, že :-( ? Úplně první jsem objevila Falkiru a úplně mi to změnilo kus života. Proč jsem si zatraceně myslela, že její blog tu bude vždycky :-( ? A pak řadu dalších, Frox, Bilkis a jiné, které v mojí špatné, unavené paměti bohužel nezakotvily, zůstaly jen pocity z přečtených povídek. Strašně moc prosím o jakýkoli odkaz, o každou zachráněnou povídku z té doby nebo i cokoli jiného, co by mě teď vytáhlo z toho předvánočního smutku, že svět, který jsem tolik milovala, už není. HP FF dlouhé roky patřilo i k mým vánočním svátkům. Vždycky se objevila nějaká nová vánoční povídka jako dárek pod stromeček, nová tapeta se Severusem na plochu :-) ... Vzpomínáte :-) ?
Blanch, Tobě moc děkuju, že tady pořád si, děkuju za každý příběh, článek, které jsi za ty roky napsala a které mě vždycky dokázaly dostat ze smutku, z deprese, která třeba zrovna byla.
Přeju Tobě i všem náhodným kolemjdoucím krásné Vánoce :-) !!!!!!
icon odpověděl(a)
Blanch
Předně se chci omluvit, ale email určitě nedorazil, nějaký čas byl problém s DNS u poskytovatele, takže formuláře jako právě zasílání emailu nefungovaly, takže ať už si psala cokoliv, nedorazilo to.
Zrovna včera jsem to konečně mohla opravit, takže teď už by to zase mělo jít.

Co se týče povídek a autorů, mohu posloužit nějakou tvorbou Lamar, Vrony a povídkami z Fantasmagoria, mám je ve starém počítači ve složce, jen se k tomu teda hned nedostanu, ale šlo by to sehnat i jinde.
Když tak mi napiš rovnou na mail: morfus@centrum.cz (ale formulář taky půjde).

Falki mi psala, že si svůj blog zálohovat bude, ale pořád ještě nemám adresu, nicméně její tvorba se na netu zase snad objeví.

Jinak, tady najdeš pár aktualizací, objevují se tam občas i autoři, co psali dřív: daily-slash.cz a na FB stránce taky: https://www.facebook.com/groups/285582705436510
Taková Styx se vrátila k psaní.

Jinak to víš, taky jsem tady nebyla pořád, na pár let jsem se taky zdejchla, jsem zpátky nějaké dva roky a popravdě jsem úplně mimo a plno věcí jde už mimo mě :)
Ale moc díky za komentář, je to milé a nostalgie.

K pomameným dětem gratuluji, to je správné :D

A děkuji za přání, i Tobě přeju krásné svátky.
, The Daily Slash odpovědět
avatar
Nojo žiji, vynořila jsem se z bažiny nicnedělání a vrhla se na DS a ffdenik poté, co jsem s překvapením zjistila, že ještě existují lidé, co to používají. 1
Odkaz je přidán.
Man
odpověděl(a)
avatar
Jj, existují, existují!!! A zrovinka teď jednoho takového zachraňuješ! Musím se tam podívat! Já už se několik dní tak zoufale a smutně snažím najít, kam jsem si vlastně chodívala číst - a v hlavě pusto, na internetu pusto a ve mně nekonečný smutek :-( .
I Tobě strašně moc díků za všechen Tvůj čas, který FF věnuješ!!!!!!!!!!! Díky, Mandragoro!!!!
icon odpověděl(a)
Blanch
Fajn, díky :)
, The Daily Slash odpovědět
avatar
Ahoj Blanch,
provádím už dlouho dlužnou údržbu DS, vyřazuji staré neplatné odkazy a zadávám nové. Dívala jsem se, kdo přidává aktulky a našla jsem jich dost i od tebe. 1
Přidám tuto stránku do rozcestníku, ok?
Man
icon odpověděl(a)
Blanch
Mandragora, ty žiješ!
Jasně, můžeš, díky.
, Poděkování odpovědět
avatar
Ahoj Blanch,
chtěla jsem ti velmi poděkovat za tvou vytrvalost v tvorbě. Přijde mi neuvěřitelné, kolik lidí jsi ovlivnila a zaujala, včetně mě. :) Pamatuji si, že jsem na tebe narazila díky úžasné grafice, kterou jsi tvořila na Blogy. Několik layoutu jsem měla nastavených nebo jsem se podle nich sama inspirovala. Bylo to někdy okolo roku 2006 - 2007 a od té doby se k tobě ráda vracím. Díky tobě, jsem taky narazila na slash. Přečetla jsem všechny tvoje díla z HP tvorby. Díky tomu jsem poznala i mnoho jiných autorů o kterých jsem neměla ani zdání, ale tebe asi nikdy nezapomenu. Z některých příběhu si pamatuju názvy kapitol, věty v latině nebo i cele odstavce, což mi přijde, jako hodně dobrá práce na někoho takto zapůsobit. Pokračuj dál v tom co děláš, jsem ráda, že se vracíš. Je to pro mě velice inspirující, protože mi to připomíná doby, kdy i já tvořila víceméně bez strachu, co na to řekne okolí, možná i proto, že jsem o byla ve věku, kdy mě to tolik nezajímalo. Každopádně je fajn se ohlížet a načerpat inspiraci a asi i odvahu.. jako třeba napsat tyhle řádky, protože až do teď, jsem ti děkovala jenom v duchu a to k tobě asi jen těžko doputuje žejo.. ???? takže ještě jednou Blanch, děkuji.
icon odpověděl(a)
Blanch
Páni, musím říc, že jsem takovým komentářem až zaskočená. Nečekala bych, že mi v dnešní době ještě někdo napíše něco tak hezkého.
Dovol mi poděkovat na oplátku.
Já ani nevím, kolik lidí jsem to měla vlastně ovlivnit, asi takové žádné nepotkávám, takže to nemůžu ani vyvrátit, ani potvrdit, ale je milé, žes mi to napsala.

Vidíš a já měla zase víc obavy zamlada, respektive, snažil jsem se být víc anonymní, aby se moje tvorba nedostala do nepovolaných sfér. A dneska čím jsem starší, je mi to naopak víc jedno, protože si za tím stojím a jsem, jaká jsem a nikdo mi to nemůže vzít. A pokud bude chtít, vždy si můžu své volby vybrat.

Velmi si cením toho, žes mi to napsala, je to vážně skvělé a taky inspirující, motivující, takže taky ještě jednou díky. Seš hodná a oceňuji, že sis dala tu práci.
Držím palce, aby se odvaha dostavila a aby sis našla k tomu, co tě baví, zase cestu. Kreativní lidé jsou v životě vždycky drobet šťastnější ;)
, - odpovědět
avatar
Tak netuším, či som mala prezývku, nebola som v komunite, len som "sliedila". Každopádne mi to sformovalu moju súčasnú sexualitu , mám veľké pochopenie pre každého a som celkovo vďaka tomuto lepším človek. akože vážne. pretože nemám žiadne zábrany.
P.S neviem, ako sa dá odpovedať na tvoj odkaz, tak to píšem na novo. :)
icon odpověděl(a)
Blanch
Pak mě velmi těší, že jsem alespoň částečně mohla být u zrodu takové úžasné osobnosti ;), myslím, že máš v dnešní době důvod být na sebe pyšná, jsem pyšná za tebe.
, - odpovědět
avatar
Ahoj! tak som ťa konečne našla. nevedela som si za roky spomenúť. Viem, ty mňa nepoznáš, ale asi 13 rokov späť - tj v roku 2007 si bola moja obľúbená autorka a prvý kontakt so slashom. Mala som vtedy len 10 (hahaha, ja viem, ale čo vtedy, ako mi to zakážeš, zaklamala som pravou rukou 18+ a išlo to.) Neviem, či to budeš čítať, ale mám veľkú radosť z tohto nálezu. Pripomína mi to všetko krásne a staré časy, moje obľúbené pairingy, slash a poviedky tak ako to mám rada.Fantasmagorium zrušili, čo mi je ľúto.. Dúfam, že sa ti darí! Prajem veľa sily do písania.
icon odpověděl(a)
Blanch
Pokud si používala tuto přezdívku, tak si možná matně vzpomínám, ale přeci jen různých Katie, Katek a obdob toho jména, jsem vídala na starém blogu docela dost, takže tě asi přímo nezařadím. Nicméně je milé, že ses ozvala.
Já ti určitě nebudu vyčítat, že si obešla vstup, každopádně na desetiletou musel být můj tehdejší pwp slash docela silné kafe, to všechna čest, žes s děsem neutekla 3

Doufám, že se daří tobě a díky 10
, Naděje hetero povídek? odpovědět
avatar
Je mi jasné, že se asi už někdo někdy ptal, ale nevím, kde, kdy atd. Tak se chci zeptat, jestli budeš ještě někdy psát normální hetero povídky? 5 V roce asi '06 nebo tak nějak jsem neustále chodila na tvůj blog na hetero HP povídky a pak nějak se to zvrhlo ve slash, takže to už nebyl můj šálek kávy 5 Ptám se, protože se mi moc líbí tvůj styl psaní.
icon odpověděl(a)
Blanch
3 Tak tě asi překvapím, ale nikdo mi tuhle otázku nepoložil už nějakých deset let 5 I mě překvapilo, že se na to ještě vůbec někdo ptá 9

Pokud se mě ptáš na hetero potterovky, tak tě zklamu, ale k těm se zcela určitě nikdy už nevrátím, k tomu už dávno nemám žádný vztah a nic mě na tom neláká. Já celkově už tak nějak opouštím HP svět (pořád píšu drarry povídky, ale už v podstatě žádné potterovky nečtu, už mě nelákají ani ty slashové) a nořím se do jiných fandomů.

Jediné, co je docela možné, že někdy spatří světlo světa, jsou povídky na Doktora Who (Desítka + Rose), ale ani u toho si nejsem jistá, jestli se k tomu někdy dostanu. Mám momentálně v hlavě hromadu jiných námětů a všechno je to "bohužel" slash.

Ten rok 2006 zhruba sedí na období, kdy jsem naposledy nějaký ten het vydala, protože od toho samého roku jsem se začala už plně věnovat slashi.

Nicméně, myslím, že od roku 2006 se můj styl psaní poměrně změnil, takže se od toho tehdejšího podle mě už dost liší, ale já teda pevně doufám, že k lepšímu :).
odpověděl(a)
avatar
Díky za odpověď. To je škoda, ale co nadělám, pořád se ještě můžu vrátit k tvým starým povídkám a aspoň jsem si tehdy užila super mládí 3
icon odpověděl(a)
Blanch
No, to potěš koště, k těm starým hrůzám už by se mi teda vracet nechtělo :D
icon , Dotaz odpovědět
avatar
Ahoj, dneska jsem našla tvoje stránky a hned jsem se registrovala. Mužu se zeptat proč mi nejdou rozkliknout povídky Pretty woman, Acta est fabula i jiné? Předem děkuji za odpověď
icon odpověděl(a)
Blanch
Ahoj.
Chyba neni na tve strane. Povidky zde zatim nejsou vlozeny. Upravuju je, delam po letech beta read. Jsou hodne dlouhe, tak to nejaky cas potrva.

Nicmene jsou zverejnene na mem starem blogu a webu. Neopravene a ve sve stare verzi.
Odkazy najdes v sekci PROFILY. Odkaz pro blanch blog a slash web.

Momentalne pracuju na jejich korekture, takze vlozim casem.


Nejnovější komentáře
Eufemismus bytí - Nemusíš... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 5.3.2024 20:07
Eufemismus bytí - Krásné ... Zaslal/a: Karin  •  Čas: 5.3.2024 14:13
Část třetí - Wow, mo... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 6.11.2023 15:51
Část třetí - Pane bo... Zaslal/a: Dejna  •  Čas: 23.10.2023 21:58
Je to v pořádku - Pardon,... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 14.9.2023 21:23
Je to v pořádku - Tak to ... Zaslal/a: Ester  •  Čas: 14.9.2023 20:37

Více komentářů...Statistiky se započítávají zhruba od roku 2011.Pokud chcete, aby vám chodily novinky webu na e-mail, přihlašte se k odběru!
Stačí zadat pouze adresu.


Jméno
Text
icon Díky za upozornění. Ono to bylo blbě úplně všude :)
Zdravím, na stránce UI v kategorii Galerie je špatně zadaný odkaz na Deviantart (místo .com je v odkazu .cz.) :D
my chceme Pretty woman, prosím prosím
Ahoj, kdy zase bude novy dil Pretty woman?
icon Pardon, ja opravdu netouzim po tom, aby to nekdo cetl v tyhle forme :)
No taaak, to mi nemůžeš udělat :( Zbývá mi pár kapitol :(
Já si před chvílí říkala že jsi to nejspíš smazala, protože mi to nešlo zobrazit...
icon No, ono to tam hlavne cele neni, ja to tusim skryla, aby to nikdo necetl :D
Nejde o nic, co by bylo nesnesitelné nebo iritující. Takže pohoda :) :D
icon Ten blogovy nedoporucuji cist, je tam hromada chyb, silena stylistika :D, ale chapu, ze clovek to skrze zvedavost kolikrat ignoruje.
Tak jsem hledala hlouběji a našla tvůj blog, kde to všechno máš. Opravdu moc děkuji za kvalitně propracovaný příběh.
To naprosto chápu. Navíc, nemohla jsem kvůli tomu spát, protože jsem byla hrozně zvědavá...
icon se vratim za tyden z dovolene. Takze proto dokoncena, ale trinactkou to nekonci.
icon Linn: i kdyz ti to ukouslo konec komentare, chapu, kam smerujes. PW je povidka, co jsem dopsala pred lety, ma 68 kapitol. Nevlozila jsem vsechny, protoze jsem se rozhodla udelat korekturu a beta-read. Mam v planu denne vlozit aspon jeden dil, jakmile s...
icon Domco, Emalion, Ginger: mockrat dekuji. Ruby: jeste nevim, WP pro me neni stezejni a beru ho spis jako ulet.
Zdravím. Měla bych dotaz, který se týká tvého příběhu "Pretty Woman". Když jsem ji četla na Wattpadu, úplně mi vyrazila dech... Ale, jelikož mi přišla nedokončená, podívala jsem se na tvoje stránky, jestli tady je příběh dokončený. U statusu je přímo n...
Muzu se zeptat? Pridas vsechny povidky i na wattpad? Divala jsem se, ze tu mas i nejake, co jsem jeste necetla a na wp si je muzu pridat do knihovny. Diky za odpoved. Mej se krasne.
Design vytvořila Blanch © 2002 - 2023