Pravidla webu

 

Nevydávejte mou práci za svou (to platí i pro grafiku, kresby, fotografie, nejen psanou tvorbu, ale v podstatě se jedná o veškerý obsah webu), ani ji nerozšiřujte dál bez mého svolení!
Chápu, že například někdo chce dát svým návštěvníkům vědět, že našel něco, co by je mohlo zajímat, ale každý normální člověk to udělá pomocí odkazu („Našla jsem super věc na téhle stránce »odkaz.“).
Takovéto šíření mi samozřejmě nevadí, ale pokud někde najdu zkopírované články nebo jejich části (byť s odkazem na zdroj), budu zlá a budu trhat hlavy, krky, končetiny, vlasy a tak dále! Jsem benevolentní, ale nemám ráda nevychovanost a drzost.

 

• Pokud si něčím nebudete jisti, zeptejte se (ať už zde na webu pomocí komentářů, kecálku, návštěvní knihy nebo na můj e-mail, který mám zveřejněn pod nickem - či přes samotný formulář v sekci INFO). Jsem ale taky pouze člověk, nečekejte odpověď do pěti minut nebo třeba do dne, může to chvíli trvat a nevisím na emailu denně.

 

• Prosím vás, v komentářích se vyjadřujte slušně a asertivně. Nejen vůči mně, ale také vůči ostatním. I kritické komentáře lze psát věcně, bez vulgarit a útoků, posměšků a chování, které akorát poníží vás. V případě nesplnění těchto podmínek mohou být vaše komentáře smazány, případně udělen IP ban, pokud by se to opakovalo.
Aby nedošlo k omylu, není to zákaz psaní negativní kritiky, pokud je psaná se slušným nadhledem, je naopak vítána.

 

• Co se týče registrace. Pokud máte v plánu na můj web chodit pravidelněji, doporučuji si jednu registraci vytvořit. Usnadní vám to jednak komentování, protože vám u formulářů zmizí antispam a jednak budete mít možnost komunikovat s jinými uživateli přes soukromé zprávy, nebo si moci vyhledat něco o nich, i jejich komentáře. Případně informace ohledně webu/mailu. Stejně tak je to i výhoda pro vás, protože si tyto informace můžete vložit do profilu a je snadnější si vás pak dohledat. I pro mě je to snadnější a dáváte tím také prostor k vlastní reklamě - vyplněním webu zvyšujete šanci, že ho někdo navštíví.

 

• V případě, že budete mít neodbytné nutkání některé z mých děl glosovat, netrhám za to hlavy.
Ale opravdu mi není příjemné, když se to dělá bez mého svolení a za mými zády. Ohánějte se, jak chcete, ale i samotné fanfiction je podle zákonů ČR mým majetkem (samotná Rowling jej povoluje a Sherlock povídky dokonce vycházejí knižně) a jen já mohu někomu svá práva propůjčit.

Možná to bude znít hloupě, ale za zeptání vážně nic nedáte a já jsem v minulosti nikdy neodmítla nikoho, kdo se zeptal. Ať už si půlka internetu mylně myslela, jak strašně sebestředná a egocentrická jsem, tady nejde o fakt, že se jedná o nějaké nedej bože pošramocené ego, jde o samotný princip slušného chování a úcty k druhému člověku.
Plus - velmi ráda váš oglosovaný článek nabídnu čtenářům k prozkoumání, aby se zasmáli.
Psaní je koníček, neživí mě to, nemám potřebu být nejlepší, ani nenapadnutelná. Je to relax ve chvílích volna, nevyvolává to ve mně žádný nátlak ani potřebu se někomu zavděčit, jak si v minulosti plno lidí nevím proč myslelo. Naopak by takový postoj ve mně vyvolal nechuť něco tvořit.

 

• S odpuštěním vám seru na reklamy a otravné blogísky nenavštěvuju ;). Nespřáteluji a sama si volím, na čí blog/web odkážu v sekci ODKAZY.

 

• Rada nakonec... Řiďte se vlastním rozumem a slušným vychováním. Nečiňte to, co byste nechtěli, aby činili druzí vám. Je to zcela prosté, milý Watsone ;)


Nejnovější komentáře
Eufemismus bytí - Nemusíš... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 5.3.2024 20:07
Eufemismus bytí - Krásné ... Zaslal/a: Karin  •  Čas: 5.3.2024 14:13
Část třetí - Wow, mo... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 6.11.2023 15:51
Část třetí - Pane bo... Zaslal/a: Dejna  •  Čas: 23.10.2023 21:58
Je to v pořádku - Pardon,... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 14.9.2023 21:23
Je to v pořádku - Tak to ... Zaslal/a: Ester  •  Čas: 14.9.2023 20:37

Více komentářů...Statistiky se započítávají zhruba od roku 2011.Pokud chcete, aby vám chodily novinky webu na e-mail, přihlašte se k odběru!
Stačí zadat pouze adresu.


Jméno
Text
icon Díky za upozornění. Ono to bylo blbě úplně všude :)
Zdravím, na stránce UI v kategorii Galerie je špatně zadaný odkaz na Deviantart (místo .com je v odkazu .cz.) :D
my chceme Pretty woman, prosím prosím
Ahoj, kdy zase bude novy dil Pretty woman?
icon Pardon, ja opravdu netouzim po tom, aby to nekdo cetl v tyhle forme :)
No taaak, to mi nemůžeš udělat :( Zbývá mi pár kapitol :(
Já si před chvílí říkala že jsi to nejspíš smazala, protože mi to nešlo zobrazit...
icon No, ono to tam hlavne cele neni, ja to tusim skryla, aby to nikdo necetl :D
Nejde o nic, co by bylo nesnesitelné nebo iritující. Takže pohoda :) :D
icon Ten blogovy nedoporucuji cist, je tam hromada chyb, silena stylistika :D, ale chapu, ze clovek to skrze zvedavost kolikrat ignoruje.
Tak jsem hledala hlouběji a našla tvůj blog, kde to všechno máš. Opravdu moc děkuji za kvalitně propracovaný příběh.
To naprosto chápu. Navíc, nemohla jsem kvůli tomu spát, protože jsem byla hrozně zvědavá...
icon se vratim za tyden z dovolene. Takze proto dokoncena, ale trinactkou to nekonci.
icon Linn: i kdyz ti to ukouslo konec komentare, chapu, kam smerujes. PW je povidka, co jsem dopsala pred lety, ma 68 kapitol. Nevlozila jsem vsechny, protoze jsem se rozhodla udelat korekturu a beta-read. Mam v planu denne vlozit aspon jeden dil, jakmile s...
icon Domco, Emalion, Ginger: mockrat dekuji. Ruby: jeste nevim, WP pro me neni stezejni a beru ho spis jako ulet.
Zdravím. Měla bych dotaz, který se týká tvého příběhu "Pretty Woman". Když jsem ji četla na Wattpadu, úplně mi vyrazila dech... Ale, jelikož mi přišla nedokončená, podívala jsem se na tvoje stránky, jestli tady je příběh dokončený. U statusu je přímo n...
Muzu se zeptat? Pridas vsechny povidky i na wattpad? Divala jsem se, ze tu mas i nejake, co jsem jeste necetla a na wp si je muzu pridat do knihovny. Diky za odpoved. Mej se krasne.
Design vytvořila Blanch © 2002 - 2023