19 Oct 2010 | Blanch | lnky
Čtete rádi yaoi mangy? Pokud ano, jistě se mnou budete souhlasit, že mangaky se jakoby náhodou řídí všechny stejnými parametry, jak naplnit obsah mangy.
A co by měla správná mangaka dát do mangy, aby to byla správná yaoi manga?

Zdá se, jako by měly nepsané yaoi desatero… A co v něm asi je?
Jdeme na to:

1. Osaháš - téměř v každé školní manze a nejen školní, ale i jiné, potkáme ukeho, který si poklidně cestuje metrem. Tedy poklidně jen do té doby, než ho tam začne obtěžovat nějaký úchylný pasažér, který samozřejmě není jeho vysněný seme. A aby byl naplněn osud dané mangy, častokrát ho vždy jeho vysněný seme ze spárů úchyla zachrání. Jak jinak.
Osobně bych se nejspíš bála v Japonsku jet metrem sama. S těmito móresy člověk nikdy neví.

2. Za každých okolností chceš – jistě si taktéž jako já všímáte, že čím dál častěji se v mangách objevuje notoricky známá situace: seme chce obtáhnout ukeho, ale uke nechce, jenže to, že nechce, není odpověď. Seme si tak jako tak vynutí to, co chce a v konečném důsledku je i uke nadmíru uspokojen, spokojen, přešťasten a chce být i nadále sebou vláčen do bezvědomí v dalším kole. Protože si náhle uvědomí, že semeho miluje víc než vlastní život!

3. Neodmítneš kamaráda svého – nejlepší kamarádi od dětství? Pche. Takový klam. Ještě nevíte, že nejlepší kamarád seme se celých šestnáct let(od svých čtyř až po svých dvacet let) přetvařoval a nejenže ukeho záměrně ignoroval, aby nakonec zjistil, že on samozřejmě cítí úplně totéž celou tu dobu, ale také mu až teprve ve dvaceti, kdy studuje vysokou školu, dojde, že nemá smysl se takto mučit, tak se k tomu v afektu nebo opileckém rozmaru přizná. Happy end jako vyšitý.

4. Znásilníš – však to znáte, jak to chodí v běžném životě *ironík* – seme znásilní ukeho a uke se zákonitě do něj zamiluje, protože nikdy takový úžasný sex nezažil a protože seme to přece dělal z lásky, no ne? To ho ospravedlňuje. A když to tak uke vezme – on ten seme je ve skutečnosti vlastně i přitažlivý.

5. Nenajdeš heterosexuála - partička kamarádů, několik příběhů. Všichni během svého studentského života(i mimo něj) pochopili, že jejich zájem neleží v ženské sukni a že dívky ve skutečnosti nejsou vůbec přitažlivé a neuspokojí je. Takže je logicky jasné, že ten, po kom celý život tak toužili, vlastně celou tu dobu bývá po jejich boku. Spolužák, kamarád. Seme nebo uke, však oni už si to nějak rozeberou. Každý toho svého.
Pozor na to, kamarádů nesmí být lichý počet, protože jinak se nemají šanci rozpárovat mezi sebou. Ale vždy jich musí být minimálně čtyři, aby mohla mangaka popsat příběhy všech.
A pak, že v kolektivu se najde jen 4% - 10% bisexuálně/homosexuálně zaměřených jedinců. Podle mangak jsou školy v Japonsku teplé jako termální lázně od sklepa až po střechu.

6. Nenakreslíš semeho drobného/nenakreslíš ukeho vysokého – je zcela od přírody jasné, že jedinec menšího vzrůstu NIKDY nemůže být dominantní, stejně tak jedinec vyššího vzrůstu, statný s širokými rameny NEMŮŽE být uke. Jak by si to ta příroda představovala, kdyby to bylo možné *ironík*.

7. Pronásleduješ ukeho – všímáte si, kolik mají v Japonsku chlapeckých škol? A kolik studentů z těch chlapeckých škol je heterosexuálních? Mizivé procento. A co teprve chudinka uke, který vypadá skoro jako děvče?
Samozřejmě, že za ním jediným se pak táhne celé konkláve nadržených mladíčků toužících odpanit jedině jeho. Uke aka gary stue. Neustále jej někdo sexuálně obtěžuje, posílá mu psaníčka, zve ho na schůzky.
Jen ten pravý seme – pouze on – ukeho srdce šampión(který zjistil, že je taky homosexuál teprve poté, co jej poznal) může princeznu vysvobodit ze spárů dvacetihlavé saně.

8. Odpaníš senseie-ukeho svého/necháš ukeho odpanit senseiem svým – poměrně běžná záležitost dějící se každý den přibližně v každé druhé škole – vztah profesora se svým žákem. Sensei jako uke? Odpanit, hned teď! Protože po tom zrovna touží, ale jedině v případě, že je to ten správný seme - pokud možno vysoký student z jeho třídy – ten oblíbený, po němž všechna děvčata touží.
Sensei jako seme? Odpanit ukeho, hned teď! Uke je samozřejmě opět z jeho třídy, velmi oblíbený zejména u studentů mužského pohlaví, protože je roztomilý, připomíná děvče a je tak poddajný. Ale sensei ví, že on nikomu z nich nedá, protože on sám je pro něj ten pravý a i když to uke ještě neví, tak to zjistí.

9. Vybuzníš yakuzu – všímáte si, že yakuza, mafie, triády jsou plné homosexuálů? Že málokdo stojí o přízeň ženy? Párují se mezi sebou, případně nacházejí své partnery mezi zvídavými novináři/fotografy/čmuchaly/oponenty a nebo také mezi soky z jiných mafiánských uskupení.
A víte, že ve skutečnosti mafie celkově homosexualitu zavrhuje a zabíjí za ni?
Ale proč ne. Japonské mangaky musí vědět nejlépe, že jsou to pouhé fámy. Vždyť yakuza je plná homosexuálních úchyláků.

10. Vykouříš semeho/ukeho svého
a) víte, uke ve své podstatě vlastně vůbec nepotřebuje žádnou stimulaci, je nadržený hned a bez okolků, nikdo se jej nemusí dotýkat, ke štěstí mu stačí pouze to, když může sememu posloužit, vykouřit ho a ve finiši se od něj nechat obtáhnout. Ve chvíli, kdy do něj vnikne a párkrát přirazí, totiž uke samou blažeností vyvrcholí a i když to bolí jako čert, vlastně je to jen výmluva k tomu, proč se neudělat hned.
b) Jak přemluvit ukeho, aby vám dal? Jednoduše, vykuřte mu. Kuřte a bude vám kouřeno. A pokud ne, při nejmenším ukeho naladíte ke správné náladě, kdy vás nakonec pustí do vlastních útrob, i když ze začátku vlastně o to nikterak neměl zájem.

Závěrem: při nejmenším – svět se skládá jen z homosexuálů a úchylů. Jiné poddruhy lidské rasy po planetě nechodí, takže v zásadě nechápu, co tady ještě dělám.
Aha – pozor, já do nich patřím taky, no, tak to se ovšem vysvětluje.
Poet Koment: 0

Komentujc
Prozatm dn koment!

Peteno: 498x | Moje zobrazen: 1x | Online ten: 0Pidej koment
Nick:
Web:
Jak se jmenuje syn Luciuse?


Zapamatovat nick

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Dkuji!
Obrázek: Woshibbdou | layout vytvořila Blanch.
Obsah těchto stránek není vhodný osobám mladším osmnácti let © 2002 - 2011.