..: Továrna na absolutno :.. Vaříme s Dracem Malfoyem - Továrna na absolutno
Kategorie: Jednorázovky

Vaříme s Dracem Malfoyem

Jedna staronová (zrevidovaná) krátší Drarry jednorázovka z roku 2007. Mám dokonce pocit, že byla napsaná na zadání výzvy na určitá slova, ale popravdě si už nepamatuju jaká a články z mých starých webů toho taky moc nenapověděly.
První společné výročí našich chlapců, jak asi proběhně?
Fandom: Harry Potter
Rubrika: Jednorázovky Harry Potter
Žánr: slash, pokus o humor
Postavy: Draco Malfoy, Harry Potter

 

 

 

Černovlasý mladík seděl na křesle, držel v ruce knihu a dělal, že je začtený do něčeho třeskutě zajímavého, přičemž spíš nenápadně pokukoval po druhém mládenci nedaleko, který neměl absolutně tušení, že ho pozoruje.

 

„Ehm, Draco?“ prolomil ticho Harry. Už to v sobě nedokázal dál dusit.

„Ano, Pottere?“

„Víš, že zítra to bude rok, co jsme spolu?“

„Vážně?“ blonďák se ani neobtěžoval zvednout oči od novin, do kterých se začetl. Ignoroval veškerou Harryho snahu o konverzaci, která vedla k připomenutí jejich zítřejšího výročí.

„Máš pro mě něco, Draco?“

„Samozřejmě!“

„A co?“ zeptá se dychtivě Harry.

„Sebe. Cos čekal. Já na žádný růžový plyšáčky, srdíčka a přáníčka, naložený žáby v láku fakt nejsem, tak ode mě nic takového nečekej,“ zazněl blonďák kousavě a při vyslovení toho sprostého slova začínající ho na plyš… Se málem udávil.

„Samozřejmě,“ zazněl zklamaně Harry, který tajně doufal, že jeho partner projeví trochu více emocí, ale co by od Malfoye vlastně čekal. Za dobu, co spolu byli, mu ještě nikdy neřekl, že ho má rád, nikdy nedal najevo, co pro něj znamená, ničím a nijak. Tak trochu začínal mít pocit, že mu slouží jen jako pomůcka k vyvrcholení.

 

Když si Draco všimnul, že už mu Harry nevěnuje žádný z těch svých zvídavých pohledů a zklamaně opět sjel k vazbě knihy – tentokrát plně soustředěn na obsah, škodolibě se směrem k Potterovi usmál.

 

Nádherné.  Můj sladký Harry, copak si myslíš, že vyzradím své velké tajemství?

 

 

 

***

 

 

Bylo teprve sedm hodin ráno a Harryho vzbudily podivné duté rány z kuchyně.

Snad z nějaké podivné předtuchy se otočil na místo na posteli vedle sebe a se zděšením zjistil, že jeho vždy dokonalý Draco není na svém místě v posteli. On, který často spával až do oběda. To samo o sobě už bylo podezřelé a nečekané.

Na okamžik se v něm vzedmula vlna strachu. Tohle bylo možná až příliš neobvyklé, Draco by nikdy dobrovolně takhle brzy nevstal a neopustil pohodlí zahřátých peřin, pokud by mu je někdo nepodpálil, nebo kdyby měli na Příčné ulici výprodej toho odporně předraženého brokátu, který – slovy Draca – mu bude každý závidět, až si z něj nechá ušít nový hábit.

 

Neměl jeho odchod z lůžka co dočiněn s těmi ranami v kuchyni? Vloupal se k nim nějaký zloděj? Vraždí mu tam jeho partnera? Nebo jeho partner vraždí toho zloděje? Těžko říct, která varianta byla horší, a Harryho představy doslova udělaly parakotoul nad dalším pomyslným vývojem.

Našli ho nějací pozůstalí smrtijedi a přišli si s ním srovnat účty? Proč by ale Harryho nechali klidně spát? Neměli snad větší problém s jeho vlastní existencí?

Slyšel Draco nějaké podezřelé zvuky? Viděl něco podezřelého? Zmijozelova nepřítomnost vyvolávala kopu podivuhodných otázek, na které raději snad ani nechtěl znát odpovědi.

 

Z kuchyně se ozvala další rána a následovalo ji naštvané zaklení a za ní hned další dutá rána.

To už Harry potichounku vstal a spoře oděný bezmyšlenkovitě popadl z nočního stolku svou hůlku, přičemž se potichu připlížil ke dveřím kuchyně, aby nahlédl, co se děje.

 

To, co o pár tepů srdce poté spatřil, mu málem vyrazilo dech.

Kuchyň se chlubila bílou přikrývkou, všude, kam jen oko dohlédlo, se zjevně proběhlo zvětrávání polohrubé mouky. Nánosy byly i na místech, kde by je rozhodně nikdo nečekal.

Po zemi se válelo nádobí, rozbité, ale i vcelku a špinavé, a na stole bylo několik rozevřených knih, knih s recepty, aby byl Harry přesný. Neměl sebemenší tušení, že se v tomto bytě vůbec nějaká kuchařka nacházela, natož více než jedna.

 

U plotny stál mladík s bílou a pomačkanou čepicí na hlavě, ovázaný zástěrou okolo pasu a na rukou mu ze strany na stranu houpaly dvě obrovské plátěné ťapky, kterými se snažil uhasit zřejmě oheň na plotně, soudě podle stoupajícího a stále hustějšího dýmu. Ten se postupně štiplavě vtíral až do Harryho nosu.

 

Pokud by Harry Potter byl dojatý, výraz, který se mu v ten moment objevil na tváři, by to nevystihl lépe. Přehlížel ten nepořádek a došla mu absurdita celé situace.

 

Draco vstal brzy ráno, aby Harryho překvapil něčím, co by pro něj vlastnoručně uvařil nebo upekl, což sama o sobě byla činnost, kterou by nikdy neudělal ani pod impériem, takovou měl vůli a odhodlání se tomu vyhnout. Jeho Draco! Ten Draco, který za celou dobu nedal nic najevo, ten Draco, který strašně nerad brzy vstává, ten Draco, který Harrymu jasně předestřel, že pro něj nehne ani prstem.

 

Černovlasý mladík si chvíli tento pohled vychutnával, aby se ho co nejvíc nabažil, protože věděl, že to bude nejspíš naposledy. Nicméně nakonec usoudil, že bude nejvhodnější, když dá svou přítomnost najevo.

 

„Ehm,“ odkašlal si pobaveně.

 

Plavovlasý mladík, který v zástěře vypadal spíše jako šílený vědátor, sebou polekaně škubnul a z ruky mu vypadl hrnek, jehož obsah vypadal děsivěji než Nevillův utrejch v Lektvarech, a roztříštil se o zem. Dracovy vždy elegantní vlasy mu teď trčely z pod čepice do všech stran slepené jakousi hmotou, která se nejspíš skládala z mouky a vajec. Tváře měl umazané od másla a čokolády a ve tváři se honosil naprosto odhodlaný výraz.

 

„Vařila myšička kašičku?“ neodpustil si kousavý dotaz Harry a přibližoval se přitom blíž ke svému partnerovi. Byl roztomilý, i když Harrymu bylo navýsost jasné, že Draco by se z této perspektivy takto nevnímal.

 

„Proč ještě nespíš!“

 

„Víš, Draco. Ještě si nezkusil vyvrtat díru do pultu, prostě jen tak, z kratochvíle, to by mě možná vzbudilo ještě dřív,“ opáčil Harry s podtónem ironie. „Pokoušíš se zbořit náš dům? Měls říct hned, že se ti tady nelíbí,“ dobíral si ho a vesele se přitom usmíval.

 

Dracovi to však zřejmě nepřišlo tak veselé jako jemu.

„No fajn,“ sundal si z dlaní plátěné rukavice a mrsknul s nimi na zem. „Já tady vůbec nemusím být!“ sundal si kuchařskou čepici a jal se sundávat i zástěru. „Když pan milostivý Potter nedokáže ani ocenit snahu a nedochází mu, že Draco Malfoy není domácí skřítek a jednoduše v životě nestál ani u plotny a dělá to jenom pro něj, protože ho...“ mladík se náhle zarazil a větu nedokončil, zatvrzele semknul rty jakoby na truc.

 

Nebelvír na okamžik zalitoval, že nemlčel, protože tolik kýžené vyznání by bylo daleko vzácnějším dárkem, než cokoliv jiného. „Ale no tak, Draco, já to tak nemyslel. Oceňuji tvou snahu. Vlastně je to poprvé, co pro mě něco děláš, jsem unešený. A ještě víc budu unešený, až tohle všechno budeš uklízet a já se přitom na tebe budu dívat…“ už už chtěl Harry vážně Dracovi pohladit ego, ale nějak mu to ujelo.

Zatracená ironie, to ho naučil Draco a teď nikdy neuměl přestat.

 

„Tak dost, Pottere, tohle nebudu poslouchat!“ bývalý Zmijozelák si rozvázal konečně uzel na zástěře a bojoval s poslední překážkou v podobě té nemožné mašle za krkem.

 

Harry k němu rychle a obratně přiskočil a naklonil se nad ucho blonďáka. „Nech si ji, jsi v ní neskutečně sexy, a kdybys měl jenom tu zástěru a nic pod ní, byl bys ještě víc sexy. A když se tak na tebe dívám, dal bych si nějaký zákusek, jsem celý rozpálený!“

 

„To bude tím, že stojíš u trouby, troubo!“

 

Harry na to laškovně zareagoval. „My tomu tak teď říkáme?“ olíznul si rty a zatvářil se lišácky, načež zajel prstem do nějaké neblaze vyhlížející tuhé hmoty v misce na stole a následovně si ho strčil s pokusem o svůdný manévr mezi rty. Přemohl nutkání obrátit obsah zpátky a zatvářil se nanejvýš spokojeně a několikrát zamlaskal, s touhou se Dracovi zpět vlichotit do přízně.

 

„To měl být smetanový krém k palačinkám s jahodami. Chtěl jsem ho nějak vylepšit,“ pohlédl významně na Harryho s líbezným úsměvem, a Potter do misky odvážně zabořil další ze svých prstů, „tak jsem našel něco, co překrásně vonělo. Hotová lahůdka. Ale jakmile jsem to tam dal, zjistil jsem, že je to hnojivo na kytky…“ zdvihl pobaveně obočí. „Dobrou chuť.“

 

Víc už nestihl dodat, protože Harry – teď zeleně vyhlížející - Potter se právě rozhodl podniknout exkurzi do koupelny, zatímco ho přemáhal dávivý reflex.

Škodolibá idea toho, jak se tomu zmetkovi pomstil, byla tolik příjemná a plná zadostiučinění.

Já mu dám výročí!

 

 

Když nakonec blonďák zůstal v kuchyni sám, čertovsky se zašklebil. „Příště si pamatuj, Pottere, že Malfoyovi se nesmíš nikdy posmívat a používat jeho zbraně proti němu… Nikdy,“ otočil se zpátky k plotně a ze stolku si podal knihu. „Takže jak to bylo… Přidej jedno nebo dvě vejce, hrnek oleje…“


Vydáno: 16.8.2019 10:44 | 
Přečteno: 666x | 
Autor: Blanch
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

, ... odpovědět
avatar
Ahoj!
Četla jsem to někdy minulý týden na mobilu a z toho nerada komentuju, takže to napravuju!
Tuším, že jsem to už jednou četla na starém webu, ale je to nějakou dobu, takže připomínka neuškodí! ;)
Ti dva jsem neskutečným zdrojem potíží a hašteření... zvláště, pokud se Draco snaží dělat něco po mudlovsku a bez kouzel, kde je tak nechutně sladký! :D
icon odpověděl(a)
Blanch
To komentování z mobilu znám, taky mě to irituje, teda hlavně tam vždycky bojuju s Wordpressem, co mi odmítá přijímat komentáře :D

Jasně, já to měla jak na webu, tak na blogu, jen jsem to malinko upravila.

Mně se na nich právě líbí, jak jsou dynamičtí. U Snarry to sice funguje taky, ale přeci jen Snape je větší autorita než Harry a když ten náš Draco je tak roztomile vztahovačnej :D
, Ach odpovědět
avatar
Ťažko s nimi.
Čítané dávnejšie, ale teraz po dlhej dobe, ako po prvýkrát. Draco s chňapkami na rukách a v zástere... to vždy stojí za to tá predstava 5 vždy ma to pobaví
icon odpověděl(a)
Blanch
Aspoň, že to nikdo nebere příliš vážně :D, jsem v minulosti napsala tolik hovadin, že si dnes říkám, proč by to tehdy vůbec někdo četl :D
, - odpovědět
avatar
Pobavila jsem se i když jsem to četla. 9
icon odpověděl(a)
Blanch
Tys četla tu původní verzi na blogu, to vím :D
Já půlku šíleně přepsala, jen ponechala obsah :D, i když to není zas o tolik lepší jako předtím, očividně v tom není vidět rozdíl... LOL
icon , Pobavilo ma... odpovědět
avatar
Bolo to milé a vtipné. Vzťah medzi nimi bol uveriteľný. Myslím, že som to už u teba niekde čítala. Je to tak? Ale pobavilo ma to ako prvý raz.
icon odpověděl(a)
Blanch
Tady asi ne, ale zkrácenou verzi jsem měla na starým webu/AO3. Trochu jsem to přepsala.
, - odpovědět
avatar
Úžasné moc jsem se pobavila, děkuji za zpříjemnění dne. 1
icon odpověděl(a)
Blanch
Nemáš zač, já děkuji za komentář, jsou pro mě velmi vzácné, o to víc mě těší :)


Nejnovější komentáře
13. M jako Milovat Malfoye - Koneečn... Zaslal/a: vrxx  •  Čas: 9.5.2021 15:54
13. M jako Milovat Malfoye - Parádní... Zaslal/a: Karin  •  Čas: 5.5.2021 21:59
12. L jako Lži a pravdy - :) Chud... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 5.5.2021 21:27
12. L jako Lži a pravdy - Já děku... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 5.5.2021 21:27
12. L jako Lži a pravdy - Takhle ... Zaslal/a: Karin  •  Čas: 26.4.2021 12:34
11. K jako Když láska zavelí, rozum je v prdeli - Krásna ... Zaslal/a: Karin  •  Čas: 26.4.2021 10:02

Více komentářů...Statistiky se započítávají zhruba od roku 2009.Pokud chcete, aby vám chodily novinky webu na e-mail, přihlašte se k odběru!
Stačí zadat pouze adresu.


Jméno
Text
my chceme Pretty woman, prosím prosím
Ahoj, kdy zase bude novy dil Pretty woman?
icon Pardon, ja opravdu netouzim po tom, aby to nekdo cetl v tyhle forme :)
No taaak, to mi nemůžeš udělat :( Zbývá mi pár kapitol :(
Já si před chvílí říkala že jsi to nejspíš smazala, protože mi to nešlo zobrazit...
icon No, ono to tam hlavne cele neni, ja to tusim skryla, aby to nikdo necetl :D
Nejde o nic, co by bylo nesnesitelné nebo iritující. Takže pohoda :) :D
icon Ten blogovy nedoporucuji cist, je tam hromada chyb, silena stylistika :D, ale chapu, ze clovek to skrze zvedavost kolikrat ignoruje.
Tak jsem hledala hlouběji a našla tvůj blog, kde to všechno máš. Opravdu moc děkuji za kvalitně propracovaný příběh.
To naprosto chápu. Navíc, nemohla jsem kvůli tomu spát, protože jsem byla hrozně zvědavá...
icon se vratim za tyden z dovolene. Takze proto dokoncena, ale trinactkou to nekonci.
icon Linn: i kdyz ti to ukouslo konec komentare, chapu, kam smerujes. PW je povidka, co jsem dopsala pred lety, ma 68 kapitol. Nevlozila jsem vsechny, protoze jsem se rozhodla udelat korekturu a beta-read. Mam v planu denne vlozit aspon jeden dil, jakmile s...
icon Domco, Emalion, Ginger: mockrat dekuji. Ruby: jeste nevim, WP pro me neni stezejni a beru ho spis jako ulet.
Zdravím. Měla bych dotaz, který se týká tvého příběhu "Pretty Woman". Když jsem ji četla na Wattpadu, úplně mi vyrazila dech... Ale, jelikož mi přišla nedokončená, podívala jsem se na tvoje stránky, jestli tady je příběh dokončený. U statusu je přímo n...
Muzu se zeptat? Pridas vsechny povidky i na wattpad? Divala jsem se, ze tu mas i nejake, co jsem jeste necetla a na wp si je muzu pridat do knihovny. Diky za odpoved. Mej se krasne.
patříš mezi moje oblíbené autory !
Ahojky. Našla jsem tě přes wattpad a musim řict že to tu máš moc hezke a vidim že i hodně povidek co jsem nečetla. Jinak moc hezky píšeš ! Je vidět že už máš něco za sebou. Doufám, že toho ještě hodně napíšeš. Ještě jsem nečetla všechno, ale už teď
Taky nestačim koukat. Fakt moc hezke to tu máš. Hlavně povídky.
<3 uzasny web
n
icon nakopnou a motivují ;)
icon psát, že nevím, kde začít :D, takže nechci nic konkrétního slibovat. Něco brzy přibude, ale co mi zrovna trkne do oka, to je druhá věc... Ještě jednou díky za to, že jsi trpělivý. Jsem ráda, žes dal vědět, i když nepíše komentáře, autora takové vzkazy ...
icon Zdravím, Davide, děkuji ti za milá slova a trochu té motivace :), poslušně hlásím, že PC je v pořádku a připraven ke spolupráci, a já se zrovna vrátila z dvoutýdenní dovolené a třeasu se na to, až zase sednu k wordu, ale je toho tolik, co bych chtěla p...
Moc komentare nepisu, protoze sem bohuzel liny, ale chci abys vedela, ze sem chodim skoro denne, abych se presvedcil jestli prece jen nahodou neni neco noveho. Drzim palce! Ses fakt skvela!
Vim, ze si mela nejake potize, Blanch. Ale muzu sezeptat, jak natom ted jsi? Dockame se brzy nejakych kapitol? Strasnese tesim naPavouci sit i na Status Quo! Nechci vubec na tebe tlacit, jen me to zajima, protoze jsem nateseny! Pises skvele. Moc koment...
icon Uhm, snad co nejdrive. Potrebuji dodelat jeden vetsi projekt, a pak uz konecne bude vic prilezitosti a casu :)
Kdy bude zase Pavouci sit?
icon Hodila jsem pro všechny případy do sekce HP kapitolovek text s odkazy, najdeš to případně tam ;)
icon na ty povídky, které jsou teda ale v hrozné podobě a neopravené tak, jak byly před lety. A nejde tam přidávat komentáře.
icon Pokud myslíš v sekci tvorby HP, tak ty, které nejsou žlutě, nemají odkaz (záměrně), nejsou tady ještě vložené. Pracuji na jejich korektuře. Ale když si najedeš do sekce PROFILY, najdeš tam odkaz na můj starý blog nebo slash web, jsou tam staré odkazy n...
Máš tam některé povídky dopsané ale nemůžu se na ně dostat.
icon Davide: diky moc za podporu ;), Drarry psat urcite budu, je to moje srdcovka a jsem rada, ze se libi.
icon Keiji: No, aktivne se moc rict neda no :D, ale tak ja jsem par let mela pauzu taky, psala spis pro sebe, jen mi to webovani a vykecavani proste chybelo :). Jako tytam jsou ty stary casy, kdy to slo vsechno snaz, ted je to narocnejsi :). Davide: diky mo...
*v hlavě rodí dál. (Nevím, jestli se ten zbytek věty umazal, nebo je to někde schované :D)
Máš můj obrovský obdiv, že stále dokážeš aktivně (ať už si pod tímto slovem člověk představí cokoliv :D) psát. Mně i dalším lidem, které znám a psali často a bavilo je to, se to nějak bloklo a je dost těžké ty ledy prolomit, i když příběhy se v hlavě r...
Hojda. Jsem nadsenej, ze ses vratila, Blanch. Doufam, ze budes zas psat drarry jak driv. Ctu tu novou povidku a vypada bezva. Tesim se na dalsi. Vzdycky jsem mel rad tvoje povidky!
icon Tak já jsem tu měla Harryho Pottera a ani o tom nevím...
Harry Potter
icon Abych tě svou "přehnanou" aktivitou nezklamala :D, ale díky. Budu se snažit.
Skoro neverim svym ocim! Blanch je zpatky?! Blanch je zpatky! Budu se tesit, co vymyslis. Prectu si vsecko!
icon Prosím, pokud máte na mě nějakou prosbu nebo žádost, vkládejte komentáře spíš do Knihy. Kecálek slouží spíš k ptákovinám ;)
Design vytvořila Blanch © 2002 - 2020