..: Továrna na absolutno :.. Dotazník - Továrna na absolutno
Kategorie: Jednorázovky

Dotazník

Drabble, které mi zadala v roce 2007 čtenářka s nickem K.O. Vyklubala se z toho spíš kratší crack povídka, flashfikce.
Jak to dopadá, když se vyplňuje jeden nevinný dotazník?
Zadaná slova zněla: fotbal, slunce, alarm.
Fandom: Harry Potter
Rubrika: Jednorázovky Harry Potter
Žánr: slash
Postavy: Draco Malfoy, Harry Potter

 

 

 

Bystrozorský alarm dal Harrymu vědět, že ho ve středisku oddělení nutně potřebují. Zanechal činnosti a šel rovnou do jámy lvové. To však ještě netušil do jaké to jámy lvové to vůbec jde.

„Pane Pottere, nechali jsme vám ho na starost. Dávejte si pozor, je nebezpečný a agresivní, našemu poslednímu bystrozorovi, který ho vyslýchal, přelomil nos. Naštěstí je už spoutaný, ale nikdy člověk neví, co takový smrtijed zmůže,“ muž s černým knírem, bradkou a průzračně modrýma pronikavýma očima promlouval ke svému podřízenému. „Jeho složku máte tady, přeji hodně štěstí!“

„Jistě, pane náměstku,“ na tváři Chlapce, který přežil, se rýsoval úšklebek podobný právě tomu, který tolik let nesnášel na tváři toho arogantního zmetka. Uchopil složku do ruky a vlezl do vyslýchající komnaty.

 


***

 

„Takže Draco Malfoyi,“ přistoupil blíž k zadrženému smrtijedovi a zlověstně mu zašeptal do ucha s podtónem škodolibosti a zadostiučinění. „Údajně ti dali veritasérum, je to pravda?“

„Ano,“ vyletělo z bledých úst rychlostí světla, ale jejich majitel se v rozporu s tím v nehezkém gestu zamračil.

Harry Potter se posadil naproti němu a rozkošnicky si prohrábnul vlasy. Nepřestával přitom hledět svému rivalovi do očí. „Tak tě konečně dopadli. Škoda, že jsem to nemohl být já.“

„Škoda,“ připustil mladík s vlasy téměř podobajícími se platině.

Harry v jeho hlase nerozpoznal byť jen patrný náznak sarkasmu.

„No, pro začátek ti vyplníme nějaký dotazník, co říkáš?“ mladý bystrozor popadl jen částečně vyplněnou složku a mávnutím hůlky jeden prázdný list na konci proměnil v psací brk. Nalistoval příslušnou stránku a vrhl pobavený pohled na Draca Malfoye.

„Pokud je to tvé přání, proč ne,“ hlas mladíka zněl až podezřele klidně a vyrovnaně.

„Dobrá. Takže jméno…“ řekl spíš pro sebe, ale dostalo se mu odpovědi.

„Draco Malfoy.“

Harry se na něj znechuceně ohlédl. „Věř nebo ne, ale tvoje jméno si ještě pamatuju.“

„To mě těší,“ připustil blonďák. Harry jeho poznatek nijak hlouběji nezkoumal. Ani se v tom nesnažil hledat žádný skrytý rýpanec, to byl prostě Malfoy. Vždy sebestředný, sobecký a nafoukaný.

„Barva očí…“

„Svůdně šedivá,“ odpověděl ihned tázaný.

Harry se zarazil, ale nic k jeho výstupu neřekl, pouze poznamenal: „Nechápu, proč se ptají na takové krávoviny,“ zakýval hlavou. „Dál… Barva vlasů… Merline, to je jako při volbě královny krásy! Ještě schází, abys mi sdělil i míry.“

„Sexy blond,“ poznamenal Malfoy a na rtech se mu objevil lišácký úsměv. „Osmnáct centimetrů.“

„Haha, strašně vtipné!“

„To nebyl vtip… Fakt mám osmná…“

„Dál… Pohlaví…“ přerušil ho rychle mladý bystrozor a snažil se nevnímat, navzdory tomu si nervózně posunul brýle výš ke kořeni nosu.

„Vyholené,“ zašeptal svůdně zmijozelský princ a oblíznul si přitom dolní ret. Ve stejný moment černovlasý mladík vyskočil na nohy se složkou v ruce, tentokrát už nadmíru rozhozený.

„Přestaň Malfoyi!“

Ztratil pevnou půdu pod nohama. Tak, jako tady před chvílí přišel s rozhodným a škodolibým cílem jednat s Malfoyem krutě, tak stejně rychle o ten cíl přišel, protože jeho rival srazil tu rozhodnost na kolena. Jeho škodolibost se válela kdesi v opačném konci místnosti spolu se svým dvojčetem zlomyslností.

„S čím? S čím mám... “ prohlásil Malfoy nevinně.

„S tím obscénním chováním! Proč se tak chováš?“ přerušil ho Harry.

„To není obscénnost, Harry, to je má přirozenost!“

„Neříkej mi Harry!“ ohradil se popuzeně bystrozor.

„Ale vždyť se tak jmenuješ!“

„Ale celý život si mi říkal Pottere, proč bys mi měl říkat teď jinak? To je směšné, když se nesnášíme!“ tvrdost v Harryho hlase byla ve skutečnosti pouze jen hraná, v jádru mu zbyla jen malá dušička. Kdyby mohl, začal by si nervózně kousat prsty.

„Ty mě nesnášíš? To je mi líto, já to tak rozhodně necítím, Harry!“

„Cože? A co jako cítíš?“ ruce vyvoleného hocha se začaly mírně třást. Ihned poté, co otázku vyslovil nahlas, toho zalitoval.

„Vzrušení, kdykoliv se na tebe podívám… Vždycky jsem ho cítil! Jen jsem to nemohl dát najevo. A nikdy jsem necítil tebe, Harry, ale rád bych,“ zopakoval znovu jeho jméno Draco a vyloženě se mazlil s vyslovením každé hlásky.

„Ty jsi snad teplej, Malfoyi?“ nervozita začala být znát i v Harryho hlase.

„Tak i tak. Tobě to vadí? Já umím být něžný!“

„U Brumbálových koulí,“ ulevil si Harry otřeseně, už ani chvíli neváhal. Jediné dva kroky ho teď dědily od vysvobození z této pekelné situace. Dneska hodil hrdinství a chrabrost za hlavu. Musel rychle pryč.

Jeden, dva…

Třísk!

Kovové dveře zařinčely, až skoro vyletěly panty z futer a vyvolaly rozruch až kdesi v přízemí.

 

Chlapec, který přežil, aby tohle zákonitě prožil, protože jak se zdálo, k jeho jedinečným zážitkům chybělo už opravdu jenom vyznání lásky od teplého Draca Malfoye, vzal nohy na ramena. Nebelvír, nenebelvír… Hlavně, ať je daleko od toho úchyla.

Zatracené veritasérum! 

Malfoy byl opravdu velmi nebezpečný a agresivní, přesně, jak mu bylo řečeno samotným náměstkem, jen s tím rozdílem, že nos by mu nejraději přerazil sám Harry.

Aniž by se omluvil za odchod z práce, přemístil se do svého bytu. A aby na ten incident zapomněl, byl by schopný upsat duši ďáblu. Klidně by si v televizi pustil nějaký fotbalový zápas, ačkoliv mu vždycky přišel fotbal otřesně nudný a nezáživný. Možná spíš jako trest kdykoliv, kdy ho Dean nutil, aby se s ním na něj díval.

A vždycky byli přitom…

O samotě!

Sami!

Spolu!

Vedle sebe!

Spojeni dotykem mezi rameny a pažemi.

Dean!

Kluk!

Bez holky!

 

Jen myšlenka na Deana Thomase v Potterovi v tu ránu vyvolala další vlnu paniky. A do Harryho se pomalu vlévala samotná hysterie. Už nikdy se mu nedokáže podívat do očí. Teď už to bylo jasné! Co když se s ním Dean díval na fotbal právě jen proto, že s ním tajně toužil být? Trávit s ním čas, nenápadně se ho dotýkat s naučenou omluvou v očích!

Harry šokovaně popadl svou hůlku a zapečetil všechny možné vchody, od letaxové sítě až po okna na balkóně. Musel si dát rychle sprchu a hodně silnou kávu! Nebo raději dvě.

Měl nutkavý pocit, že pokud by dnešní noc neprobděl, mohl by taky přijít o svůj věneček. Dnes hrál v televizi přece Manchester United!

Sakra! Svět je plný homosexuálů! A určitě chtějí všichni být s Harrym! Taky… Kdo by netoužil po slavném Chlapci, který porazil Pána zla?

Poprvé v životě pocítil vlnu sympatií ke svému profesorovi lektvarů, protože začínal chápat, proč si Snape nikdy nemyl vlasy.


Vydáno: 19.1.2019 3:06 | 
Přečteno: 643x | 
Autor: Blanch
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

, ... odpovědět
avatar
5 Tak tohle bylo slušně šílené :D
icon odpověděl(a)
Blanch
9
Na mou obranu, je to 12 let staré, ale myslím, že magor jsem pořád stejný.
icon , - odpovědět
Blanch
Aby si Potter nefandil, párujeme ho se všemi učiteli, členy Řádu, smrtijedy, spolužáky, kamarády, nepřáteli :D
icon , - odpovědět
Beatrice
Draco dovede Harryho potrápit za každých okolností. 5
Milá povídka, Harry si celkem fandí. 5
, - odpovědět
avatar
Tak to bylo parádní chudák Harry. 9


Nejnovější komentáře
13. M jako Milovat Malfoye - Koneečn... Zaslal/a: vrxx  •  Čas: 9.5.2021 15:54
13. M jako Milovat Malfoye - Parádní... Zaslal/a: Karin  •  Čas: 5.5.2021 21:59
12. L jako Lži a pravdy - :) Chud... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 5.5.2021 21:27
12. L jako Lži a pravdy - Já děku... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 5.5.2021 21:27
12. L jako Lži a pravdy - Takhle ... Zaslal/a: Karin  •  Čas: 26.4.2021 12:34
11. K jako Když láska zavelí, rozum je v prdeli - Krásna ... Zaslal/a: Karin  •  Čas: 26.4.2021 10:02

Více komentářů...Statistiky se započítávají zhruba od roku 2009.Pokud chcete, aby vám chodily novinky webu na e-mail, přihlašte se k odběru!
Stačí zadat pouze adresu.


Jméno
Text
my chceme Pretty woman, prosím prosím
Ahoj, kdy zase bude novy dil Pretty woman?
icon Pardon, ja opravdu netouzim po tom, aby to nekdo cetl v tyhle forme :)
No taaak, to mi nemůžeš udělat :( Zbývá mi pár kapitol :(
Já si před chvílí říkala že jsi to nejspíš smazala, protože mi to nešlo zobrazit...
icon No, ono to tam hlavne cele neni, ja to tusim skryla, aby to nikdo necetl :D
Nejde o nic, co by bylo nesnesitelné nebo iritující. Takže pohoda :) :D
icon Ten blogovy nedoporucuji cist, je tam hromada chyb, silena stylistika :D, ale chapu, ze clovek to skrze zvedavost kolikrat ignoruje.
Tak jsem hledala hlouběji a našla tvůj blog, kde to všechno máš. Opravdu moc děkuji za kvalitně propracovaný příběh.
To naprosto chápu. Navíc, nemohla jsem kvůli tomu spát, protože jsem byla hrozně zvědavá...
icon se vratim za tyden z dovolene. Takze proto dokoncena, ale trinactkou to nekonci.
icon Linn: i kdyz ti to ukouslo konec komentare, chapu, kam smerujes. PW je povidka, co jsem dopsala pred lety, ma 68 kapitol. Nevlozila jsem vsechny, protoze jsem se rozhodla udelat korekturu a beta-read. Mam v planu denne vlozit aspon jeden dil, jakmile s...
icon Domco, Emalion, Ginger: mockrat dekuji. Ruby: jeste nevim, WP pro me neni stezejni a beru ho spis jako ulet.
Zdravím. Měla bych dotaz, který se týká tvého příběhu "Pretty Woman". Když jsem ji četla na Wattpadu, úplně mi vyrazila dech... Ale, jelikož mi přišla nedokončená, podívala jsem se na tvoje stránky, jestli tady je příběh dokončený. U statusu je přímo n...
Muzu se zeptat? Pridas vsechny povidky i na wattpad? Divala jsem se, ze tu mas i nejake, co jsem jeste necetla a na wp si je muzu pridat do knihovny. Diky za odpoved. Mej se krasne.
patříš mezi moje oblíbené autory !
Ahojky. Našla jsem tě přes wattpad a musim řict že to tu máš moc hezke a vidim že i hodně povidek co jsem nečetla. Jinak moc hezky píšeš ! Je vidět že už máš něco za sebou. Doufám, že toho ještě hodně napíšeš. Ještě jsem nečetla všechno, ale už teď
Taky nestačim koukat. Fakt moc hezke to tu máš. Hlavně povídky.
<3 uzasny web
n
icon nakopnou a motivují ;)
icon psát, že nevím, kde začít :D, takže nechci nic konkrétního slibovat. Něco brzy přibude, ale co mi zrovna trkne do oka, to je druhá věc... Ještě jednou díky za to, že jsi trpělivý. Jsem ráda, žes dal vědět, i když nepíše komentáře, autora takové vzkazy ...
icon Zdravím, Davide, děkuji ti za milá slova a trochu té motivace :), poslušně hlásím, že PC je v pořádku a připraven ke spolupráci, a já se zrovna vrátila z dvoutýdenní dovolené a třeasu se na to, až zase sednu k wordu, ale je toho tolik, co bych chtěla p...
Moc komentare nepisu, protoze sem bohuzel liny, ale chci abys vedela, ze sem chodim skoro denne, abych se presvedcil jestli prece jen nahodou neni neco noveho. Drzim palce! Ses fakt skvela!
Vim, ze si mela nejake potize, Blanch. Ale muzu sezeptat, jak natom ted jsi? Dockame se brzy nejakych kapitol? Strasnese tesim naPavouci sit i na Status Quo! Nechci vubec na tebe tlacit, jen me to zajima, protoze jsem nateseny! Pises skvele. Moc koment...
icon Uhm, snad co nejdrive. Potrebuji dodelat jeden vetsi projekt, a pak uz konecne bude vic prilezitosti a casu :)
Kdy bude zase Pavouci sit?
icon Hodila jsem pro všechny případy do sekce HP kapitolovek text s odkazy, najdeš to případně tam ;)
icon na ty povídky, které jsou teda ale v hrozné podobě a neopravené tak, jak byly před lety. A nejde tam přidávat komentáře.
icon Pokud myslíš v sekci tvorby HP, tak ty, které nejsou žlutě, nemají odkaz (záměrně), nejsou tady ještě vložené. Pracuji na jejich korektuře. Ale když si najedeš do sekce PROFILY, najdeš tam odkaz na můj starý blog nebo slash web, jsou tam staré odkazy n...
Máš tam některé povídky dopsané ale nemůžu se na ně dostat.
icon Davide: diky moc za podporu ;), Drarry psat urcite budu, je to moje srdcovka a jsem rada, ze se libi.
icon Keiji: No, aktivne se moc rict neda no :D, ale tak ja jsem par let mela pauzu taky, psala spis pro sebe, jen mi to webovani a vykecavani proste chybelo :). Jako tytam jsou ty stary casy, kdy to slo vsechno snaz, ted je to narocnejsi :). Davide: diky mo...
*v hlavě rodí dál. (Nevím, jestli se ten zbytek věty umazal, nebo je to někde schované :D)
Máš můj obrovský obdiv, že stále dokážeš aktivně (ať už si pod tímto slovem člověk představí cokoliv :D) psát. Mně i dalším lidem, které znám a psali často a bavilo je to, se to nějak bloklo a je dost těžké ty ledy prolomit, i když příběhy se v hlavě r...
Hojda. Jsem nadsenej, ze ses vratila, Blanch. Doufam, ze budes zas psat drarry jak driv. Ctu tu novou povidku a vypada bezva. Tesim se na dalsi. Vzdycky jsem mel rad tvoje povidky!
icon Tak já jsem tu měla Harryho Pottera a ani o tom nevím...
Harry Potter
icon Abych tě svou "přehnanou" aktivitou nezklamala :D, ale díky. Budu se snažit.
Skoro neverim svym ocim! Blanch je zpatky?! Blanch je zpatky! Budu se tesit, co vymyslis. Prectu si vsecko!
icon Prosím, pokud máte na mě nějakou prosbu nebo žádost, vkládejte komentáře spíš do Knihy. Kecálek slouží spíš k ptákovinám ;)
Design vytvořila Blanch © 2002 - 2020